• شارژر / کابل
    شارژر / کابل

یک روز کار با نیم ساعت شارژ

هرگز ساکن نمی مانیم

OnePlus 3T در رویکر هرگز ساکن نمی مانیم ما همچنان صحیح باقی می ماند. اگر شما تجربه کافی در هر باری که تلفن تان را برمی دارید نداشته باشد، مشخصات قابل قبول هیچ معنایی ندارد. OnePlus 3T بهترین تجربه کاربری را به شما تحویل می دهد که این مورد را مدیون آخرین به روزرسانی های سخت افزاری و ارتقای نرم افزاری اش است که به دقت تحت آزمایش قرار گرفته اند. این برنامه با توجه ایجاد شده و با همکاری موسسه ما ساخته شده است.

دستگاه ما رفته رفته به دستگاه مورد نظر نزدیک تر می شود. OnePlus 3T اکنون به طور خیره کننده ای به صورت نسخه محدود Midnight Black قابل دسترسی است. پیدا کنید که چرا رنگ جدید ما بیشتر از یک رنگ جدید است.

یک روز کار با نیم ساعت شارژ

شارژ Dash سریع تر، ایمن تر، سردتر و به زبان ساده بهتر- بیش از هر تکنولوژی شارژ سریع دیگری امروزه در دسترس است. بر خلاف تکنولوژی های دیگر، سرعت های شارژ حتی در حال بازی کردن، پخش آنلاین یا فعالیت های تقاضا کننده، ثابت باقی می مانند. ویژگی های باطری ۳۴۰۰mAh ساعت جدید یک افزایش ۱۳% را در ظرفیت در OnePlus 3T نشان می دهد، بنابراین تلفن شما به اندازه کافی برای یک روز و بیشتر از آن محیا شده است.

فناوری دش شارژ

بیشتر بازی کنید
، بیشتر کار بکشید ، بیشتر ذخیره کنید


حتی در پرتقاضاترین اپلیکیشن ها و بازی ها با عملکرد ارتقا یافته ای اجرا می شود. به دلیل وجود رم ۶ گیگا بایتی، OnePlus 3T می تواند کارهای بیشماری را بدون کند شدن انجام دهد. ذخیره داخلی تا ۱۲۸GB به معنی اجرای خارج از فضا چیزی بیشتر از گذشته است. ما میان بری را در مسیرمان در وسیله ای که در عمل بر حسب چک لیست ها به خوبی عمل می کند، نخواهیم داشت.

تکنولوژی ساخت

۶GB RAM
Snapdragon™ ۸۲۱ Qualcomm
Up to 128GB Storage

Asphalt 8: Airborne © ۲۰۱۳ Gameloft. تمام کارها و مدرک ها ویژگی هایی از مالکان مربوطه هستند.

ضربه محکم و ناگهانی برای تحت تاثیر قرار دادن

سرعت شاتر بسیار سریع ( در حد رعد و برق)، فوکوس اتوماتیک تند، و نرم افزار هوشمند در برای ایجاد یک تجربه دوربین هوشمند بی بدیل ترکیب شده اند. هر شات با دوربین عقب ۱۶MP تیز و واضح عمل می کند که به دلیل کاهش نویز برش لبه و تکنولوژی های ثابت سازی بهبود یافته می باشد. یک دوربین جلویی جدید ۱۶MP به شما اجازه می دهد تا هر دقیقه ای را در هر زاویه ثبت کنید.

دوربین

آخرین سبک ساخته شده

OnePlus 3T زیبایی شناسی های تلفن های هوشمند مدرن را با ساخت مینیمالیستی تمام فلزی و رنگ برنز تیره اش به چالش می کشد. مهندسی دقیق با استفاده از یک آلیاژ آلومینیومی با گرید فضای پریمویم می باشد، OnePlus 3T با طراحی براق اش سازگار است.

طراحی و ساخت

نرم افزار جدید و بهبود یافته

OnePlus 3T دارای ویژگی های نسخه تصحیح یافته OxygenOS است. این کار باعث ایجاد بیشتر عملکردهای هسته ای اندروید می شود در حالی که گزینه های سفارشی سازی را هم اضافه می کند. نتیجه یک OS است که فقط به صورت نور و با قابلیت سفارشی سازی به عنوان سهام اندروید است در حالی که بر روی نواحی جفت کلید برای بهبود تجربه شما ایجاد شده است. ما برای اطمینان از هر به روز رسانی که توسط فیدبک شما شکل می گیرد، با یک جامعه کار می کنیم.

OxygenOS

وان پلاس ۳T
5 (100%) 3 ستاره

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.