• لوازم
    لوازم

درباره OnePlus

وان پلاس

داستان ما

همه اینها در زمستان ۲۰۱۳ با یک ایده پر رنگ و ساده شروع شد: تلفن بهتری بسازیم.
اما نه فقط یک تلفن بهتر- یک روش بهتر برای انجام کارها. نوع جدیدی از سوی شرکت های تکنولوژی که دست در دست با کاربران برای انجام شگفت انگیز کارها که چیزی معنا دار است، کار می کند.
ما استعدادهای استثنایی از سراسر جهان را با پیش زمینه ها، باورها و دیدگاه های متفاوت جمع آوری کرده ایم، اما همگی یک رویای مشترک داریم: چیزها را به سمت بهتر تغییر دهیم و یک علامت در دنیا به جای بگذاریم.
ما دنبال بالاترین استانداردهای حرفه ای، شخصی و فنی هستیم. از یک طرز فکر جسورانه قدرت می گیریم, محصولاتی را می سازیم که فراتر از جغرافیا، آداب و رسوم و فرهنگ است.
ما همیشه برای بهبود تلاش می کنیم و سعی داریم تا بهترین ها را برای کاربرانمان فراهم کنیم. با درونگرا باقی ماندن، قصد داریم تا قبل از تقاضا یا انتقاد دیگران, خودمان را بهبود بخشیم.
باور داریم که محصولات عالی سطح استانداردهای زندگی افراد را بالاتر برده و باعث خوشحالی می شود، ما تکنولوژی را با ایجاد یک پلت فرم باز و مشارکتی به جامعه بازگرداندیم.
شهرت و سود به تنهایی و به ندرت دارای احترام برابری هستند. احترام از انجام درست کارها و ایجاد آنچه که رخ می دهد ناشی می شود.
ما رویاپردازانی هستیم که همیشه دنبال رسیدن به اهداف بلندپروازانه هستیم.
ما علاقه مندانی هستیم که عاشق کاری که می کنیم هستیم.
مهم ترین مساله این است که هرگز ساکن نمی مانیم Never Settle.
چنانچه در متن نیز خواندید؟
ما همیشه به استعداد علاقه مند هستیم به صفحه استخدام ما سر بزنید.

درباره وان پلاس
5 (100%) 3 ستاره

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.