• کاور / محافظ
    کاور / محافظ

وان پلاس انجمن ها محصولات وان پلاس تعیین تاریخ موجودی کالا پاسخ به : تعیین تاریخ موجودی کالا

torabi.a
مشارکت کننده

با سلام…من قصد خرید از سایت شما رو ب ا توجه به نمایندگی فروش بودنتون داشتم ولی همچنان موجودی ندارین…قبلاً هم یکبار سفارشمو ثبت کرده بودم که چون نماد نداشتید با عرض پوزش نتونستم و نخواستم اعتماد کنم…الان بابت نمادتون تبریک می گم…

می خوام در یک کلمه جواب سوالای پایینمو بدین…ممنون میشم
۱-جنستون کی موجود میشه؟
۲- بنده هدست و گلس اورجینال و کیف چرمی این گوشی و کابلهای جانبیش رو می خوام. آیا قادر به تامین تمامی این موارد خواهید بود؟
۳-در صورت خرابی می دونم که امکان تعمیرش ایران نیست، ولی به چه صورتی رسیدگی می کنید؟ چند روزه تحویل میدین و هزینه ارسال و … چقدره؟
۴-تا اینجا به نظر میاد قصد ادامه دارین و از نظر تامین قطعات در بلند مدت مشکلی پیش نخواهد اومد ( البته این مورد برای بلند مدت سوال شده)
۵- رام گوشی ها تون مثل بقیه رام چینن یا گلوبال؟ و اگر گلوبالند کشور خرید رو اعلام کنید…

یه توصیه کوچیک هم داشتم…تو رو خدا از این چینیا نخرین…از گرجستان هم می تونید خرید کنید…فقط سعی کنید کشور تامین کنندتون رو طوری انتخاب کنید که هی مجبور به تغییر تامین کننده به دلایل سیاسی و اقتصادی و … نشین که ما هم آلاخون نشیم

به همه دوستانم هم میگم که این برند فوقو العادست…من در هند باهاش آشنا شدم ولی خب الان ایرانم و دیگه هند نخواهم رفت…این گوشی رو با تمام تجهیزات جانبیش یه بار کامل بخرین و وقتی خراب شد بازم جنازش ارزش داره

logo-samandehi

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.