• صوتی
    صوتی

وان پلاس انجمن ها محصولات وان پلاس حرفهای ضد و نقیض پاسخ به : حرفهای ضد و نقیض

#996

oneplus
سرپرست کل

دوست عزیز ما کل این مدت به سوالات شما بدون پیش داوری پاسخ دادیم و بنا را بر این گذاشته ایم که سوالات شما بدون زاویه و غرض ورزی است ، ولی سوالات شما با منظور و به قصد تخریب هست ، اشکالی ندارد باز هم پاسخ می دهیم چون به خودمان اطمینان داریم : گوشی هایی که وارد کرده ایم همه رام گلوبال هستتند و پک کامل و اورجینال ، هیچ دخل و تصرفی در آنها نمی کنیم و عینا با همان تجهیزات خریداری شده برای مشتریان عزیز ارسال شدند .

دفعات بعدی احتمالا از کشور چین خرید می کنیم و قیمت کالا ارزان تر خواهد شد ، اینبار از کشور آمریکا خرید کردیم که مجبور به استفاده از کشور واسطه امارات شدیم و به دلیل تعطیلات سه روزه عید قربان هزینه اضافه ای پرداخت کردیم که گوشی ها گران شد.

توجه داشته باشید کسی که ادعای گارانتی کردن یک گوشی و کالا را می کند باید توان ارائه خدمات و تعمیر آن کالا را داشته باشد در غیر این صورت دروغ گفته و هزینه اضافه از مصرف کنندگان گرفته است ، در طی این مدت صدها تماس به ما شد که همگی از سایتهایی که شما فرمودید با گارانتی خرید کرده بودند ولی وقتی گوشی آسیب دیده بود تعمیری اتفاق نیافتاده و گوشی روی دست خریداران مانده است ، در چند مورد بنده شخصا به وان پلاس ایمیل زدم و مشکلات را مطرح کردم ولی وان پلاس تاکید کرد چون مستقیم از خدمات دهندگان آنها خرید نشده است نمی توانند کمکی بکنند.

شرکت وان پلاس فقط در این کشورها ارائه خدمات پس از فروش (تعمیر کالا) می کند و سایر کشور ها شامل آن نمی شود و هر کسی در هر نقطه ای به جز این کشور ها ادعای گارانتی کند دروغ گفته است چون توان و امکانات این کار را ندارد :

لیست کشور ها :

United States, Sweden, Denmark, Netherlands, United Kingdom, Spain, Germany, France, Italy, Finland, Belgium, Austria, Canada, Hong Kong, Portugal, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Estonia, Greece, Hungary, Ireland, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Poland, Romania, Slovakia,
Slovenia, India and Indonesia

ما ادعای گارانتی و نمایندگی خدمات نداریم !

وان پلاس ایران نمایندگی فروش وان پلاس در ایران است.

logo-samandehi

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.