• نمایندگی وان پلاس
    درخواست نمایندگی

این جستار شامل 6 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  oneplus در 2 هفته، 3 روز پیش بروز شده است.

• نویسنده

asalehi2000
    مشارکت کننده

سایت عزیز تازه امروز شما را یافتم. خرید از شما چه تضمینی دارد؟ سایت شما نه آدرس فیزیکی و نه شماره ثابت یا حتی موبایل دارد. نماد اعتماد الکترونیک و نماد ستاد ساماندهی پایگاههای اینترنتی را هم ندارید. در سایت وان پلاس اصلی هم ذکری از شما نیست. دستورالعملی هم برای چگونگی خرید از سایتتان قرار نداده اید. چگونه به شما میتوانیم اعتماد بکنیم. با تشکر.

asalehi2000
    مشارکت کننده

آدرس فیزیکی و شماره تلفن های شما را در پایین صفحه در قسمت “تماس با ما” یافتم ولی نبود نماد ها و مسائل ذکر شده دیگر کماکان جلب توجه میکند. با تشکر.

oneplus
    سرپرست کل

با سلام و احترام

دوست عزیز هنوز هیچ کدام از کالاهای سایت قابل خرید نیست ، مراحل اداری دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و … در حال انجام است ، در حال حاضر سایت در مرحله آزمایشی است.

torabi.a
    مشارکت کننده

امکان داره بدونم از چه زمانی می تونیم از سایت خرید انجام بدیم؟ با توجه به اینکه هنوز راه اندازی نشده و نبود اعتماد هم در فضای مجازی غیر قابل انکاره؟

من شخصاً با تحقیقات زیاد مشتاقم از برند شما خرید کنم ولی دسترسی خیلی مشکله..آیا محصولات رو به طور کامل پشتیبانی خواهید کرد؟ آیا تمام محصولات رو موجود خواهید کرد یا یه سریشون رو فقط…مثلاً هد ست ها یا کیف ها یا …

اگر زود تر بنده رو مطلع کنین ممنون میشم….و اینکه گوشی هاتون با رام اروپا خواهند بود یا رام چین؟ من از اهواز می خواستم خرید کنم دیدم رام چین رو میارن و رام اروپا رو توش میریزن … از طریق یکی از اقوام قصد خرید از کانادا رو داشتم که با سایتتون آشنا شدم …اگر زود تر مطلع شم ممنون میشم تا تصمیم نهاییم رو بگیرم

با تشکر و آرزوی موفقیت

oneplus
    سرپرست کل

دوست گرامی توجه داشته باشید گوشی های با رام چین قیمت پایین تری دارند و دلیل وارد کردن غیر رسمی آن توسط افرادی که فرمودید فقط و فقط سودجویی است.

برنامه ما بر این است گوشی ها را با رام گلوبال و بصورت اورجینال وارد کنیم و هموطنان عزیز بدون هیچ مشکل و دغدغه ای از برند برتر وان پلاس استفاده کنند.

در مرحله اول بعضی از کالاها را موجود می کنیم و در آینده تمام کالاهای در حال تولید وان پلاس را وارد خواهیم کرد.

سایر توضیحات را در پست قبلی نوشته ایم.

asalehi2000
    مشارکت کننده

سلام جناب سرپرست کل, چنانچه مستحضر هستید رام غیر چین را میشود مجانی از سایت مربوطه دانلود و نصب کرد. پس چرا میفرمایید اختلاف قیمت؟ جوابها را هم دیر به دیر میدهید. با تشکر.

oneplus
    سرپرست کل

دوست عزیز بحث رام زدن روی گوشی نیست …
    بحث کالای اورجینال و کالای خارج شده از حالت اورجینال است
    وان پلاس نسخه چین با زدن رام گلوبال همچنان همان وان پلاس نسخه چین است و ارزان تر

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

logo-samandehi

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.