• صوتی
    صوتی

وان پلاس انجمن ها محصولات وان پلاس تعمیرات گوشی وان پلاس ۵

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  oneplus در 1 هفته، 3 روز پیش بروز شده است.

• نویسنده

farzad.hamster
    مشارکت کننده

سلام.۲۰ روز پیش گوشی را با رام چین تهیه کردم که با توجه به خام بودن اندروید H2O2 خیلی راحت رام گلوبال زدم.گوشی فوق العاده هست به معنای واقعی.این خام بودن اندروید و سطح بالای گوشی باعث شده که developer ها کلی رام کاستوم براش بنویسند و واقعا خسته نمیشید از امتحان اونها.کاور و گارد گوشی هنوز نیامده بود و کیفیت گلس روی گوشی پایین بود.متاسفانه گوشی از دستم افتاد و اسکرین ترک برداشت.برای تعویضش توی یوتیوب سرچ کردم.علیرغم نظر مدیر سایت،کار سختی نیست و تجهیزات عجیبی هم نمیخواد.هر چند هنوز قطعاتش پیدا نمیشه و فقط خود وان پلاس ارایه میده.
    با سرچ در ebay تونستم lcd رو پیدا کنم که با یه محاسبه سرانگشتی ۸۰۰ تومان بود که به اصالتش هم نمیشه مطمین بود.و هزینه ارسال و اینکه یه حساب paypal برای خریدش میخواد هم اضافه کنید.حالا من موندم و یک صفحه ترک خورده.راهکاری اگه دارید ممنون میشم ارایه بدید.منظور راهکار ارزونتره.البته اگر بدونید اسکرین ۲ لایه هستش که جدا کردن این ۲ لایه کار پرزحمتی هستش.گوشی من LCD سالمه.ولی face glass یا همون شیشه رویی شکسته.یعنی از لحاظ تصویر مشکلی ندارم.پیدا کردن این شیشه و یک تعمیرکار پرحوصله بهترین راهه ولی من سراغ ندارم

oneplus
    سرپرست کل

دوست عزیز. گوشی های وان پلاس ۵ دارای گلس سرخود از نوع گلوریاگلس هستن گوشی شما صفحش نشکسته بلکه گلسس شکسته , خودتون هم حرف ما رو تایید کردید که قطعات گوشی توسط وان پلاس فروخته نمیشه تنها راه حل ارسال گوشی به وان پلاس برای تعمیر هست

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

logo-samandehi

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.