• صوتی
    صوتی

وان پلاس انجمن ها محصولات وان پلاس تعیین تاریخ موجودی کالا

این جستار شامل 9 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  oneplus در 2 روز، 7 ساعت پیش بروز شده است.

• نویسنده

asalehi2000
    مشارکت کننده

سلام مجدد, بدون بد قولی آیا تاریخی برای موجودی کالاهایتان میشود معلوم کنید؟ در ضمن خیلی دیر به دیر پاسخ مشتریان را میدهید. با تشکر.

oneplus
    سرپرست کل

سلام در حال حاضر در حال تهیه مجوزات هستیم تا سه ماه آینده اولین بار ما به ایران میرسد.

asalehi2000
    مشارکت کننده

تا سه ماه؟؟؟ هر کار باشد لابد انجام داده ایم. در ضمن قیمت پایین گذاشتن و عدم موجودی در کاسبی بهش “سنگ کردن” میگویند و کار چندان جالبی نیست. اگه بار و مجوزهایتان تا سه ماه دیگه آماده میشوند, پس چرا اینهمه تبلیغات پوچ؟؟؟ لااقل مثل سایت دیجی کالا بزنید “بزودی” و همه را در خماری نگهدارید. خودتان را بجای مشتری بگذارید , من اگر بجای شما باشم, قیمت کاذب و پیشنهاد ” پیش خرید” را از سایت جمع میکنم. خود دانید.

oneplus
    سرپرست کل

قیمتهای بقیه گران است قیمتهای سایت ما منطقی هستن و با حاشیه سود در نظر گرفته شده اند سیاست فروش ما گران فروشی نیست

ضمنا موجود کردن کالا از کشور چین با حمل و نقل دریایی حداقل ۳ ماه طول می کشد

asalehi2000
    مشارکت کننده

سلام مجدد. قیمت گذاری وقتی معنی و مفهوم دارد که :
    ۱- یا بتوان سفارش از چین داد (۱۰-۲۰ روزه).
    ۲-یا موجود در ایران و و باصطلاح تحویل فوری باشد.
    والا با توجه به روند کاهشی قیمت موبایلها از زمان اولین عرضه تا تو قف تولید, قیمتی که شما امروز قرار داده اید برای اینکه ۳ ماه دیگر موجود باشد گران هم هست چون هیچ یک از دو شرط بالا رانمی توانید محقق کنیدپس جمله “قیمتهای بقیه گران است و قیمتهای ما منطقی است” تبلیغ پوچی بیشتر نیست.من مصرف کننده هستم و با شما یا هیچ سایت فروشنده مو بایل نسبتی ندارم ولی حرف نا حساب را هم نمی توانم قبول کنم.موفق باشید.

oneplus
    سرپرست کل

دوست عزیز تفاوت در نوع تامین کالا هست ما مستقیم با کمپانی در ارتباطیم و بدون واسطه خرید میکنیم ولی سایتهای دیگر از بازار چین و سایتهایی مثل علی اکسپرس موبایل را بصورت پک ناقص می آورند توجه داشته باشید وان پلاس ۵ هنوز بصورت پک کامل وارد ایران نشده چون هیچ کس از کمپانی مادر خرید نکرده است ما می خواهیم برای هموطنان عزیز این کار را انجام دهید خرید از سایتهای خرده فروشی چین برای ما کار سختی نیست

asalehi2000
    مشارکت کننده

تا نیم ساعت پیش که چک کردم کماکان در سایت گلوبال اسمی یا ذکری از شما نبوده و نیست. اگر راست میگویید که با کمپانی اصلی در ارتباطید ,هیچ نماینده ای صبر نمیکند تا سفارشش از طریق دریایی بعد از ۳ ماه برسد(بازار فروشش را از دست خواهد داد) بلکه سفارشات موبایل هوایی می آید. منظور شما را از پک کامل و پک ناقص نمی فهمم؟ جعبه یا پک شامل یک موبایل که یک گلس در کارخانه روی آن نصب شده و یگ گارد( که بعضی فروشندگان سودجو از عدم اطلاع بعضی خریداران سوء استفاده کرده و بابت گلاس و گارد که شرکت مجانی در جعبه قرار داده هزینه اضافه طلب میکنند) و شارژر و کابل مخصوص آن و کارت گارانتی و منوال می باشد. شاید منظورتان لوازم جانبی می باشد؟ که آنهم ربطی به پک ندارد.برایتان متاسفام چون جوابهایتان کمی بوی سفسطه و مغالطه میدهد. مادامیکه کالایی برای عرضه نداشته باشید همه اش حرف و ادعا خواهد بود. به امید روزیکه ادعاها ثابت بشود.

oneplus
    سرپرست کل

موبایلهای موجود گارد و گلس اضافه را ندارند و پک ناقص هستند .

نماد اعتماد الکترونیکی سایت نصب شد ملاحظه بفرمایید یکی از نگرانی های شما این بود که رفع شد

کالاها هم تقریبا رسیده اند که به محض آماده شدن موجود می شوند

اجباری به خرید شما نیست و بحث شما از غرض ورزی حکایت دارد به خاطر منافع شخصی تان دیگران را تخریب نکنید شما هم تلاش کنید تا موفق شوید

asalehi2000
    مشارکت کننده

خب الحمدلله که قسمت نمادها هم درست و رفع کاستی شد.
    باور بفرمایید به هر چه که برای شما مقدس و عزیز است, من موبایل فروش نیستم و خدای ناکرده قصد تخریب شما را هم ندارم.
    من خریدارم, ولی در سطح بالایی از شما توقع دارم. برای من مشتری هر چه تعداد فروشنده بیشتر و قیمتها رقابتی تر باشد که بیشتر بصرفه است.
    اسم از کسی نمی برم, ولی بعضی از دیگر آقایان فروشنده پک آکبند و کامل و که شامل گارد و گلس هم هست را می فروشند.
    هیچ منفعتی هم از خدای ناکرده تخریب شما به من نمی رسد. موفق باشید.

oneplus
    سرپرست کل

اوکی مشکلی نیست ممنون از اطلاع رسانیتون اینجا انجمن وان پلاس است و این گفتگو آزاد می باشد موفق باشید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

logo-samandehi

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.