• لوازم
    لوازم

وان پلاس ۶

نهایت سرعت و قدرت در دستان شما

سریع و روان

اجرای همزمان چندین کار بدون هیچ گونه گیر و لگ ، پردازش های سنگین بازی ها و اپلیکیشن ها را بدون هیچ نگرانی ای به آسانی انجام دهید.

بیشتر بدانید

صفحه نمایش

با ارتقا یافتن صفحه نمایش وان پلاس به نسخه بدون حاشیه ۱۹:۹ بدون اینکه اندازه صفحه گوشی را بزرگتر بسازیم ، فضا و دید بیشتری به شما داده ایم!

بیشتر بدانید

دوربین دوگانه

عکاسی حرفه ای تر

با قرار دادن دو عدسی و دوربین دوگانه کیفیت و وضوح تصاویر بسیار افزایش یافته است ، سرعت فیلم برداری و عکاسی نیز ارتقا یافته است ، دوربین دوگانه ۱۶ + ۲۰ مگاپیکسلی راه حل ما برای این تغییر بزرگ است.

بیشتر بدانید

طراحی

سبکی از جنس وان پلاس

همه چیز بسیار ظریف و مرتب در جای خود قرار دارد ، کلیه انحناها و قسمتها حس لمسی متفاوتی را برای شما خلق می کند ، کیفیت و متریال فوق مرغوب وان پلاس ۶ شما را شگفت زده خواهد کرد چرا که ما اعتقاد داریم “هرگز ساکن نمی مانیم”.

بیشتر بدانید

مقاوم در برابر آب

نگهبان باران

در رگبار باران هم گوشی را در دست بگیرید و بدون قطع تماس و بازی به کار خود ادامه دهید ، یک قطره باران هم نفوذ نخواهد کرد. وان پلاس ۶ در برابر آب مقاوم ساخته شده است.

بیشتر بدانید

اندروید اکسیژن

سیستم عامل اکسیژن حاصل سالها تلاش و تکامل وان پلاس در پلتفرم اندروید است ما با فید بک هایی که در این سالها از کاربرانمان دریافت کرده ایم سیستم عاملی یکپارچه ، روان و زیبا در عین سادگی را خلق کرده ایم.

بیشتر بدانید

هدفون بی سیم

صدای خوش زندگی

عرضه وان پلاس ۶ و هدفون بی سیم وان پلاس بالت ، همزمان انجام شده است تا بوسیله تکنولوژی شارژ سریع این هدفون بی سیم را در ۱۰ دقیقه شارژ کنید و تا ۵ ساعت بطور مداوم موسیقی گوش دهید و یا مکالمه کنید.

بیشتر بدانید

سفارش چگونه برای من ارسال می شود؟ | راه های پرداخت هزینه سفارش چگونه است ؟ | ضمانت هفت روز بازگشت کالا | ضمانت اصالت کالا | شرایط و قوانین وان پلاس

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.